rychlé aktuality
Není kalibr, jako kalibr

Není kalibr, jako kalibr

O doutnících je možné psát mnoho s ohledem na množství druhů, značek, tvarů chutí a osobních  předsudků. Dnes je trendem analyzování osobnosti člověka pomocí šílených kurzů, kde vás rozeberou do posledního šroubku, poté vám řeknou, co jste doposud dělali špatně a jak na sobě správně pracovat, abyste se konečně stali  novým člověkem s osobním růstem. To my, co máme rádi doutníky, poznáme vaši osobnost ihned a jen podle toho, jaký doutník kouříte. Je to také věda a v podstatě jde o to, jakou volíte značku, velikost či tvar. A ani nemusíte mluvit!

Nechcete sami nějaký kalibr zkusit?  I toto je totiž součástí dobrodružství života lovců a ještě se můžeme stát členy klubu, no není to krása ?! Třeba z nás budou „jiní – lepší“ lidé.

Lovu zdar!

http://safaricigar.com/

O doutnících je možné psát mnoho s ohledem na množství druhů, značek, tvarů chutí a osobních  předsudků. Dnes je trendem analyzování osobnosti člověka pomocí šílených kurzů, kde vás rozeberou do posledního šroubku, poté vám řeknou, co jste doposud dělali špatně a jak na sobě správně pracovat, abyste se konečně stali  novým člověkem s osobním růstem. To my, co máme rádi doutníky, poznáme vaši osobnost ihned a jen podle toho, jaký doutník kouříte. Je to také věda a v podstatě jde o to, jakou volíte značku, velikost či tvar. A ani nemusíte mluvit! Nechcete sami nějaký kalibr zkusit?  I toto je totiž součástí dobrodružství…

Hodnocení

kvalita
cena
dostupnost

User Rating: 3.55 ( 1 votes)
57

Napsat komentář

Prosíme zapsat přihlašující údaje. Musíte vyplnit *

*