rychlé aktuality
Skvosty mezi doutníky

Skvosty mezi doutníky

skvostyCena nejdražších doutníků na světě je velkolepá i pro nejmovitější lidi světa.

Vedení společnosti produkující tuto povětšinou chlapskou „záležitost“ nyní reálně uvažuje o „mírném navýšení“  původní ceny 25 000,- USD za box (20ks). I přes takovouto cenu čekají i VIP zájemci, mezi které patří bývalý prezident USA Bill Clinton nebo herec Matthew McConaughey, až tři roky, než na ně „přijde řada“. Letos je plánována výroba limitované edice 75 boxů.

cellar-reserveCo dělá tyto doutníky tak cennými? Především tajná receptura na směs tabáku, dále neuvěřitelných 15 let starý krycí list ( v tomto případě tzv. Connecticut Maduro) a 12 let zrající náplň, to vše macerované v nejdražším koňaku světa.

Stejně tak jako víno má své „aristokraty“, tak je tomu i u doutníků a tomu odpovídá i cena. Přestože se nakonec mnozí shodnou na tom, že každý pije nebo i kouří to, co mu chutná, přejeme hodně odvahy i mimo lovecké revíry. Třeba právě při platbě za nejdražší doutníky světa – doutníky GURKHA.

zdroj: www.gurkhacigars.com

Cena nejdražších doutníků na světě je velkolepá i pro nejmovitější lidi světa. Vedení společnosti produkující tuto povětšinou chlapskou „záležitost“ nyní reálně uvažuje o „mírném navýšení“  původní ceny 25 000,- USD za box (20ks). I přes takovouto cenu čekají i VIP zájemci, mezi které patří bývalý prezident USA Bill Clinton nebo herec Matthew McConaughey, až tři roky, než na ně „přijde řada“. Letos je plánována výroba limitované edice 75 boxů. Co dělá tyto doutníky tak cennými? Především tajná receptura na směs tabáku, dále neuvěřitelných 15 let starý krycí list ( v tomto případě tzv. Connecticut Maduro) a 12 let zrající náplň,…

Hodnocení

kvalita
cena
dostupnost

User Rating: 1.3 ( 1 votes)
36

Napsat komentář

Prosíme zapsat přihlašující údaje. Musíte vyplnit *

*